E mbani mend Didin e “Njerëz dhe Fate”? Aktorja i jep fund martesës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:33 11-09-2016 E mbani mend Didin e “Njerëz dhe Fate”? Aktorja i jep fund martesës

Të gjithë besojmë e mbani mend “Didin” e filmit të njohur shqiptar “Njerëz dhe Fate”. Nga jeta e “Didit” ka zhvillime të reja.

Aktorja e njohur  nga Kosova Arta Muçaj i jep fund martesës disa vjeçare. Sipas Express rozë, ajo dhe bashkëshorti i saj i kanë dhënë fund martesës 5 vjeçare.

Por edhe pas ndarjes, Arta vazhdon të jetojë në Australi dhe është përzgjedhur si protagoniste e një filmi australian.

arta1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0814049243927
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-mbani-mend-didin-e-njerez-dhe-fate-aktorja-i-jep-fund-marteses-52599" }