E mbani mend Didin e ‘Njerëz dhe Fate’? Ja si duket aktorja pas 15 vitesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 22-07-2019 E mbani mend Didin e ‘Njerëz dhe Fate’? Ja si duket aktorja pas 15 vitesh

‘Njerëz dhe Fate’ vazhdon të jetë një ndër serialet më të pëlqyera shqiptare dhe batutat e shumë personazheve kujtohen ende gjatë ditëve të sotme.

 Mirëpo të gjithë janë kuriozë edhe për shumë nga aktorët dhe ku ndodhen ata sot.

Edhe pse kanë kaluar 15 vite, nuk ka shqiptar që nuk e kujton Didin, shoqen e Florit, e cila e përfshiu këtë të fundit në rrugën e trafikimit të drogës dhe prostitucionit.

Arta Muçaj nuk ka ndryshuar aspak në pamjen e saj dhe tashmë jeton në Australi, ku dhe vijon karrierën si aktore atje.

Në vitet 2000, ajo u përfol edhe për historinë e dashurisë me rrokerin e famshëm, Bojken Lako, por nuk u konfirmua asnjëherë publikisht.

diti.jpg

didi-arta-mucaj.jpg

2961539_7249818.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069501399993896
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-mbani-mend-didin-e-njerez-dhe-fate-ja-si-duket-aktorja-pas-15-vitesh-173002" }