E mbani mend emisionin ‘Kutia e fundit’? Enkel Demi trego pse ia mbyllën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:10 09-07-2020 E mbani mend emisionin ‘Kutia e fundit’? Enkel Demi trego pse ia mbyllën FotoArkive: Enkel Demi

Emisioni “Kutia e fundit” e gazetarit dhe moderatorit Enkel Demi ka qenë padyshim një ndër emisionet më të ndjekura për kohën kur zhvillohej.

Sot, shumë vite pasi ai projekt u mbyll, drejtuesi Enkel Demi ka treguar arsyen.

“Kur unë bëja ‘Kutia e fundit’, televizioni ku punoja vendosi ta mbyll dhe të vendos Ezelin. Unë dhe Edi Oga vendosëm të bëjmë ca prova për kinostudio, po ngelën vetëm në foto”, tha ndër të tjera Demi në Abc Neës.

Screenshot_1.jpg
2bdbdb952d2db77069734b797b823084.png
Screenshot_2.jpg
Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010835886001587
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-mbani-mend-emisionin-kutia-e-fundit-enkel-demi-trego-pse-ia-mbyllen-213293" }