E mbani mend Noçen e Big Brother? Shikoni sa ka ndryshuar tani (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:06 18-08-2016 E mbani mend Noçen e Big Brother? Shikoni sa ka ndryshuar tani (Foto)

Noçja ishte një prej personazheve më të pëlqyer të publikut shqiptar gjatë edicionit të Big Brother Albania në fillimet e veta.

Por kohërat kanë kaluar dhe ndryshimit nuk i ka shpëtuar as Najada Konomi, e cila rikthehet me një look të ri që do e bënte vështirë ta njihnit pa e ditur. Por pavarësisht ndryshit të madh duket se një gjë vijon të jetë ashtu siç e mbajnë mend të gjithë....shqiponja.

efdfdfshot_1.jpg

sdfeeehot_1.jpg

Scresdfe333pg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.3259649276733
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-mbani-mend-nocen-e-big-brother-shikoni-sa-ka-ndryshuar-tani-foto-50088" }