E mbani mend prezantuesin që ngatërroi fituesen Miss Universe? Shikoni si e kanë tallur këtë vit (Foto-Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:22 31-01-2017 E mbani mend prezantuesin që ngatërroi fituesen Miss Universe? Shikoni si e kanë tallur këtë vit (Foto-Video)

E mbani mend prezantuesin Steve Harvey, i cili kurorëzoi miss-in e gabuar në finalen e spektaklit Miss Universe 2015?

Detyra për të lexuar emrin e fitueses për vitin 2017 i është ngarkuar sërish atij, por këtë herë partnerja është siguruar që ai të mos ngatërrohret, shkruan Newsbomb.al.

dqw3r234rswfgsdfgj.jpg

Ajo është afruar pak çaste përpara se Harvey të hapte zarfin me emrin e Miss Universe dhe shoqërueses së parë, duke i dhënë një palë syze optike çka ka shkaktuar të qeshura në publik.

asd2w34r24t2w4tsfg.jpg

VIDEO:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097708702087402
array(1) { ["section"]=> string(112) "e-mbani-mend-prezantuesin-qe-ngaterroi-fituesen-miss-universe-shikoni-si-e-kane-tallur-kete-vit-foto-video-67262" }