E mbani mend Taulanti që kërkonte një motër? Ja si duket aktori pas më shumë se 3 dekadash

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 25-05-2020 E mbani mend Taulanti që kërkonte një motër? Ja si duket aktori pas më shumë se 3 dekadash Nga filmi \"Taulanti kerkon nje moter\"

E kush nuk e mban mend filmin "Taulanti kërkon një motër", me të cilin u rritën breza të tërë.

Rolin e Taulantit të pafajshëm që kërkonte me çdo kusht një motër si shoqja e tij në film e luante aktori Donald Kokona.

Por pas më shumë se 30 vitesh aktori ka ndryshuar shumë, ndërsa është bërë edhe prind.

Edhe pas 3 dekadash aktori e ka ruajtur buzëqeshjen e tij dhe vështrimin e pafajshëm, ashtu si në fëmijërinë e tij.

tu2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011378049850464
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-mbani-mend-taulanti-qe-kerkonte-nje-moter-ja-si-duket-aktori-pas-me-shume-se-30-vite-207727" }