E mbante sekret, zbulohet kush është djali që i ka 'vjedhur' zemrën Dojna Memës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 28-09-2020 E mbante sekret, zbulohet kush është djali që i ka 'vjedhur' zemrën Dojna Memës

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Moderatorja pak ditë më parë publikoi një foto ku shihej e kapur për dore me të dashurin, ndërsa të gjithë u bënë kuriozë se kush është i dashuri i bukuroshes.

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura. P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise,” shkruante moderatorja krahas postimit.

Mesa duket personi që i ka vjedhur zemrën bukuroshes është këngëtari Vlashant Sata. Ky aludim ka ardhur pasi në postimet e tyre shohim që ata janë në të njëjtin vend  dhe në të njëjtën kohë.

Nga çifti nuk ka ende një konfirmim.

InShot_20200928_132835670_copy.jpg4.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013082981109619
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-mbante-sekret-zbulohet-kush-eshte-djali-qe-i-ka-vjedhur-zemren-dojna-memes-221962" }