E mbijetuara nga shpërthimet me bombë në Boston, vdes në aksident rrugor në Dubai

Publikuar tek: bota, më 15:00 08-03-2016 E mbijetuara nga shpërthimet me bombë në Boston, vdes në aksident rrugor në Dubai

Një studente e Universitetit “Northeastern”, e cila i mbijetoi sulmeve me bombë në Maratonën e Bostonit, ka mbetur e vrarë në një aksident automobilistik në Dubai.

Victoria McGrath, e cila u plagos rëndë kryesisht në këmbë nga shpërthimet me bombë në vitin 2013 vdiq në një aksident gjatë një udhëtimi personal në Dubai, së bashku me studenten Priscilla Perez, njoftoi shkolla e saj.

Ajo u plagos në 2013-ën pasi u godit nga një objekt i mprehtë gjatë shpërtimit të dy bombave që i morën jetën 3 personave dhe u plagosën 264 të tjerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Angela Merkel kritikon Austrinë për mbylljen e kufijve: Nuk jam mirënjohëse
Franca nis hetim serioz për mashtrim me testin e emetimit nga Volkswagen »
Article Logic
Execution time: 0.010879993438721
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-mbijetuara-nga-shperthimet-me-bombe-ne-boston-vdes-ne-aksident-rrugor-ne-dubai-34570" }