E mbyllën padashje në supermarket, nuk do ta besoni çfarë bën burri gjatë natës

Publikuar tek: bota, më 17:00 18-04-2019 E mbyllën padashje në supermarket, nuk do ta besoni çfarë bën burri gjatë natës

Janë të shumta rastet nëpër botë kur dikush mbyllet padashje brenda një dyqani apo supermarketi.

Një situatë e tillë ka ndodhur së fundmi edhe në Amerikë në qytetin e Wuinsconsin, ku një burrë u mbyll në supermarket në filialin e pijeve alkoolike.

Ndryshe nga rastet tjera 38-vjeçari nuk ka kërkuar ndihmë, por ndejti gjatë gjithë natës duke pirrë birra dhe liker.

Sipas CBS News, ai arriti të konsumonte 3 litra birrë dhe 3 shishe liker. Madje la dhe kanaçet dhe shishet e boshatisura në tokë, pasi skishte kosh mbeturinash afër.

Ditën e nesërme punonjësit i hapën derën dhe ai u largua pa paguar asgjë. 38-vjeçari kaloi një natë vërtet të veçantë.

57716555_431410790737246_2656441163816370176_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010833024978638
array(1) { ["section"]=> string(85) "e-mbyllen-padashje-ne-supermarket-nuk-do-ta-besoni-cfare-ben-burri-gjate-nates-160951" }