E mërkura me mot të kthjellët e vranësira kalimtare, temperatura deri në -2 ͦC

Publikuar tek: aktualitet, më 07:09 25-11-2020 E mërkura me mot të kthjellët e vranësira kalimtare, temperatura deri në -2 ͦC

Dita e mërkurë parashikohet të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira kalimtare.

Në orët e mëngjesit prezencë të mjegullës së dendur përgjatë luginave. Era nga veriperëndimi-verilindja 1-7m/sek, e cila përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 10m/sek.

Temperaturat parashikohen në:

- zonat malore -2°C deri në 11°C

- zoant e ulëta 3°C deri në 18°C

- zonat bregdetare 4°C deri në 18°C.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi i ish-drejtoreshës së Tatimeve: Koncesioni i kontrollit të naftës i është dhënë në fshehtësi kompanisë ‘Noa Control shpk’
Dasho: Ka mjekë matrapazë që referojnë chartera për në Turqi dhe marrin 2000 euro, marrin remdesivir nga spitali dhe e shesin »
Article Logic
Execution time: 0.010205984115601
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-merkura-me-mot-te-kthjellet-e-vranesira-kalimtare-temperatura-deri-ne-2-c-229009" }