E mrekullueshme në mbrëmjen e Top-Channel por ja sa kushton fustani i Lori Hoxhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 20-12-2016 E mrekullueshme në mbrëmjen e Top-Channel por ja sa kushton fustani i Lori Hoxhës

Trashëgimtarja e Top-Channel Lori Hoxha mbrëmë ka shkëlqyer në ditëlindjen e 15 të TCh, në një fustan të stilistes më famë botërore Elizabeta Franchi. Këtë fustan para Lorit Hoxhës e kanë veshur edhe shumë emra të njohur të showbizit botërorë, si Kourtney Kardashian,Blanca Suares apo Lindsay Lohan.

Por sa kushton ky fustan?

Nëse bëjmë një kërkim të vogël në webfaqen e stilistes, shohim fustanin me viza të kuqë dhe blu që kushton asgjë më pak e asgjë më shumë se 524 euro, shkruan opinion.al.

fustani-550x413.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027842998504639
array(1) { ["section"]=> string(87) "e-mrekullueshme-ne-mbremjen-e-top-channel-por-ja-sa-kushton-fustani-i-lori-hoxhes-63227" }