E ndryshoi menjëherë, Blerina Gjylameti bën GAFËN e madhe me FOTON e publikuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:59 20-04-2019 E ndryshoi menjëherë, Blerina Gjylameti bën GAFËN e madhe me FOTON e publikuar

Kryetarja e PS në Tiranë, Blerina Gjylameti ka publikuar pak minuta më parë në rrjetin social ’Facebook’ një foto të realizuar nga fotografi Armand Sallabanda.

Mirëpo, ajo çfarë bie në sy është përdorimi i theksuar i photoshop-it në portretin e Gjylametit.

Ndërkohë është vënë re dhe një gabim që Gjylameti ka bërë në shkrimin e fotos, të cilin vetëm pak minuta më pas e ka ndërruar.

Folja ‘made’ në kohën e shkuar, kryetarja e PS e ka përdorur në kohën e tashme.

Nuk dihet nëse ky është një gabim shpejtësie apo Gjylameti nuk ka njohje të mira të gjuhës angleze.

Gjylameti.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024026870727539
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-ndryshoi-menjehere-blerina-gjylameti-ben-gafen-e-madhe-me-foton-e-publikuar-161225" }