E ndryshoi menjëherë, ndjekësit 'kryqëzojnë' Rudina Magjistarin për 'gafën' në rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:26 10-06-2019 E ndryshoi menjëherë, ndjekësit 'kryqëzojnë' Rudina Magjistarin për 'gafën' në rrjetet sociale

Pasditen e sotme moderatorja Rudina Magjistari kishte të ftuar në studio aktoren e Portokallisë Delinda Disha së bashku me djalin e voogël.

Ashtu siç bën gjithmonë, moderatorja ka publikuar disa foto të shkëputura nga emisioni në Instagramin e saj.

Mirëpo duket se ndjekësit e kanë kapur në gabim Rudinën, pasi e kanë kryqëzuar me komente, ndonëse ajo e ka rregulluar.

'Ne studio sot me aktoren e humorit, Delinda Disha, ne nje rrefim per aktrimin, familjen dhe 'dhalin e saj', Dasantinin', shkruante moderatorja në vend të fjalës 'djalin'.

Kaq ka mjaftuar dhe komentuesit kanë filluar ta korrigjojnë me radhë.

xg.jpg

ghgj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda një muaji dy këngë, Luana Vjollca merr seriozisht muzikën, publikon videoklipin e ri
Premton se do të ‘çmend’ verën, Kida zbulon bashkëpunimin bomb »
Article Logic
Execution time: 0.01346492767334
array(1) { ["section"]=> string(96) "e-ndryshoi-menjehere-ndjekesit-kryqezojne-rudina-magjistarin-per-gafen-ne-rrjetet-sociale-167694" }