E ngacmoi për këngën e Norës, Roberti ofendon komentuesin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:02 13-09-2020 E ngacmoi për këngën e Norës, Roberti ofendon komentuesin Robert Berisha

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar së fundmi këngën e tyre më të re të titulluar "Dy Zemra", ndërkohë që komentet kanë qenë të shumta.

Në llogarinë në Instagram të këngëtarit Butrint imeri, jë komentues ka bërë "tagg" burrin e Norës, Robert Berishën", duke folur për paraqitjen tërheqëse të Norës në klip.

“… tash lirisht veç i vnon dëgjueset edhe e lshon naj konge te Mentor Kurtishit edhe vuj se kjo jete sish pas kon e bame per mu knaq”, ka shkruar komentuesi.

I menjehershëm ka qenë reagimi i Robertit, i cili e ka fyer komentuesin.

“…spo me len nona jote me vujt, qaq po me rrin gati saqë mendja s’ta merr”, i shkruajti Roberti.

119096364_258911348556308_5615273199826604689_n.jpg


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010924816131592
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-ngacmoi-per-kengen-e-nores-roberti-ofendon-komentuesin-220275" }