E njihni këtë moderator të famshëm shqiptar? Publikon videon e viteve më parë dhe thotë: Unë, veçse një beb...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:21 18-01-2017

TVSH 1995, i vetmi TV në Shqipëri asokohe. Unë, veçse një beb ?

A video posted by Bledi Strakosha Media® (@bledistrakosha) on

Askush nuk do e njihte Bledi Strakoshën në këtë video, po qe se moderatori i njohur nuk do e kishte zbuluar vetë për ndjekësit e tij.

Njeriu i videove spektakolare me dron, nxjerr nga arkivat këtë filmim të vitit 1995 në TVSH, koshient që ka qenë shumë qumështor.

“TVSH 1995, i vetmi TV në Shqipëri asokohe. Unë, veçse një beb”, shkruan moderatori  që megjithatë duhet thënë se ka qenë një “beb” shumë i pashëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078370571136475
array(1) { ["section"]=> string(110) "e-njihni-kete-moderator-te-famshem-shqiptar-publikon-videon-e-viteve-me-pare-dhe-thote-une-vecse-nje-beb-65865" }