E njihni? Kjo vogëlushe është sot këngëtare e famshme shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:54 16-05-2019 E njihni? Kjo vogëlushe është sot këngëtare e famshme shqiptare

Kjo vogëlushe që shihni në këtë foto sot është një këngëtare shumë e njohur për të gjithë shqiptarët.

Është fjala për Zanfina Ismailin, e cila njihet për format e bukura trupore edhe pse nuk është shumë aktive me projekte muzikore.

Zanfina ka këngë të shumta të cilat ia ka sjellur për fansat e saj njëkohësisht edhe publikun e gjerë, por kohët e fundit ka bërë pauzë.

Ndërsa kjo foto ka qarkulluar në mediat kosovare dhe këngëtarja shfaqet si një vajzë shumë e ëmbël kur ishte e vogël.

Zanfina3.jpg

CwbJur8XUAAXmoT.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074551105499268
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-njihni-kjo-vogelushe-eshte-sot-kengetare-e-famshme-shqiptare-164507" }