E njohim nga dueti me Elvana Gjatën, zbulohet e dashura John Shahut (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 24-04-2019 E njohim nga dueti me Elvana Gjatën, zbulohet e dashura John Shahut (FOTO)

John Shahu është këngëtari i ri, i cili u bë i njohur nga bashkëpunimi me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën.

Kënga 'Mike' u dëgjua kudo nga të të gjithë dhe vazhdon të pëlqehet nga zëri i ëmbël i John.

Ky i fundit është shpërngulur nga Australia në Shqipëri prej disa kohësh, ku dhe po zhvillon karrierën e tij.

Mirëpo, burime për 'Iconstyle.al', bëjnë me dije se John është i lidhur me një modele 20-vjeçare, të quajtur Megli Haskaj.

Kujtojmë që Meglin e kemi parë videoklipin e këngës 'Beautiful', të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës.

3-16.jpg

1-61.jpg

2-24.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019750833511353
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-njohim-nga-dueti-me-elvana-gjaten-zbulohet-e-dashura-john-shahut-foto-161700" }