E njohim për djalë të keq, Stresi surprizon fansat, filmohet duke pastruar shtëpinë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:22 18-07-2019 E njohim për djalë të keq, Stresi surprizon fansat, filmohet duke pastruar shtëpinë (VIDEO)

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm.

Vetëm pak pas daljes nga burgu, Stresi ka surprizuar fansat me një video të publikuar në Instagram.

Siç nuk ka e kemi parë asnjëherë, reperi shfaqet duke pastruar shtëpinë e tij.

'Mirmengjesi kur dita nis perfekt .. Sju kushton gjo ne shpin tuaj apo ambjentin ku rrini ta mbani paster Bb4life', shkruan ai, duke i treguar ndjekësve se dhe 'djemtë e këqinj' pastrojnë dhe bëjnë punët e shtëpisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070891380310059
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-njohim-per-djale-te-keq-stresi-surprizon-fansat-filmohet-duke-pastruar-shtepine-video-172596" }