E nxjerrin nga klubi, burri kap striptisten dhe e përplas në tokë (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:24 28-10-2016 E nxjerrin nga klubi, burri kap striptisten dhe e përplas në tokë (Video)

Një kilent i dehur duket se nuk e pa përballuar mirë faktin që u nxorr jashtë nga një “strip-show” në Nju Orleans të SHBAve.

Në një tentativë për të kaluar bodigardët ai shihet teksa del së bashku me një striptiste, por duke u rrëzuar nëpër shkallë. Ndiqni pamjet e videos qesharake:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Malta anulon lejen për furnizimin e anijes ruse pas presionit ndërkombëtar
“Tranzicioni drejt makinave elektrike do shkurtojë qindra mijëra vende pune” »
Article Logic
Execution time: 0.013177871704102
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-nxjerrin-nga-klubi-burri-kap-striptisten-dhe-e-hedh-pertoke-video-57703" }