'E paaftë për detyra bazike, të justifikojë rrogën', Voltana Ademi për Lleshajn: E njoh prej 15 vitesh, u ndjeva keq kur e dëgjova...

Publikuar tek: politike, më 22:20 07-04-2020 'E paaftë për detyra bazike, të justifikojë rrogën', Voltana Ademi për Lleshajn: E njoh prej 15 vitesh, u ndjeva keq kur e dëgjova... Voltana Ademi

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ka reaguar në lidhje me deklaratat e mëhershme të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, për situatën e tregjeve në 'kryeqytetin e veriut'.

Në një lidhje direkte për gazetarin Sokol Balla, Ademi tha se e njeh Lleshajn që prej 15 vitesh, para se të ishte ministër i Brendshëm, dhe se nuk është ndjerë mirë kur i ka dëgjuar ato fjalë në adresë të saj.

"Dua të them që unë ministrin e Brendshëm e njoh edhe pa qenë ministër, e njoh që para 15 vitesh. Dhe më erdhi shumë keq, u ndjeva shumë keq kur e pashë në televizor dhe kur dëgjova çfarë tha. Unë punoj në terren, për t'i ardhur në ndihmë sa më shumë njerëzve, nuk u dnjeva mirë kur dëgjova ato fjalë", tha Ademi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094130039215088
array(1) { ["section"]=> string(131) "e-paafte-per-detyra-bazike-te-justifikoje-rrogen-voltana-ademi-per-lleshajn-e-njoh-prej-15-vitesh-u-ndjeva-keq-kur-e-degjova-201800" }