E pabesueshme, 26 vjeçarja rrëfen si i shpëtoi 3 sulmeve terroriste më makabre

Publikuar tek: bota, më 20:38 18-08-2017 E pabesueshme, 26 vjeçarja rrëfen si i shpëtoi 3 sulmeve terroriste më makabre

26-vjeçarja me fat i shpëtoi 3 sulmeve terroriste, në periudha të ndryshme kohore.

Kjo 26-vjeçare që i mbijetoi sulmit të djeshëm në Barcelonë deklaron se ajo është kapur më parë edhe nga sulmet që ndodhën në Paris dhe Urën e Londrës.

Julia Monako, nga Melbourne, Australi, tregon se dje ishte me miqtë e saj në pazar rreth zonës së Las Ramblas, në të njëjtin moment kur furgoni vuri para çfarë gjeti duke vrarë 13 persona, raporton The Independentshkruan newsbomb.al.

Zonja Monako u mbyll në një dyqan në Plaça de Catalyuna, në krye të Las Ramblas ndërsa përshkruan se ajo që pa ishte e tmerrshme.

Julia e shokuar është shprehur se kjo është hera e tretë që gjendet mes një sulmi terrorist, shkruan newsbomb.al.

45325432.jpg

432432423.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkencëtarët janë shumë pranë zhvillimit të kurës për ekzemën
Autori kryesor i sulmit makabër në Barcelonë u vra nga policia, plane madhore për goditje tjera »
Article Logic
Execution time: 0.0097348690032959
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-pabesueshme-26-vjecarja-rrefen-si-i-shpetoi-3-sulmeve-terroriste-me-makabre-89518" }