E pabesueshme çfarë deklaron ky futbollist për mediat, gruaja mund ta ketë lënë në çast

Publikuar tek: sport, më 10:51 20-03-2017

Ndodh edhe kështu. Gafa e një futbollisti ganez, Mohammed Anas po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe kjo mund t’i kushtojë shumë.

Ndërsa po jepte një intervistë, pasi fitoi çmimin “Free State Star” ai u shpreh para medieve: “Gjithmonë e kam ëndërruar këtë çmim. Falënderoj fansat e mirë, bashkëshorten dhe të dashurën time.

Më falni, bashkëshorten time, kërkoj ndjesë”. Ndiqni videon dhe shikoni se si futbollisti përpiqet të ndreqë gjithçka duke i thënë gruas se e do shumë dhe i mungon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11660599708557
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-pabesueshme-cfare-deklaron-ky-futbollist-per-mediat-gruaja-mund-ta-kete-lene-ne-cast-72495" }