E pabesueshme, Donald Trump shtyn me forcë kryeministrin, i zuri rrugën (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:27 25-05-2017 E pabesueshme, Donald Trump shtyn me forcë kryeministrin, i zuri rrugën (Video)

Donald Trump nuk i ka shpëtuar dot kritikave të ashpra për sjelljen e tij edhe gjatë vizitës në Bruksel, ku ndodheshin liderat e shteteve anëtare të NATO-s.

Trump është kapur në video duke shtyrë me forcë kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviç, teksa del përpara tij dhe merr një pamje serioze.

Ndiqni videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Teoria konspirative për numrin 22, më në fund zbulohet sekreti i sulmeve terroriste
Sulmi terrorist me 22 të vdekur në Manchester, mes të arrestuarve dhe një shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.012866973876953
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-pabesueshme-donald-trump-shtyn-me-force-kryeministrin-i-zuri-rrugen-video-79972" }