E pabesueshme, fëmija lind në avion dhe fiton një dhuratë të jashtëzakonshme nga kompania

Publikuar tek: bota, më 10:11 20-06-2017 E pabesueshme, fëmija lind në avion dhe fiton një dhuratë të jashtëzakonshme nga kompania

Një foshnje ka ardhur në jetë në aeroplan, gjatë një udhëtimi që nëna e tij po bëntë nga Arabia Saudite për në Indi.

Kompania ka treguar se i kanë bërë një dhuratë të veçantë, duke i ofruar bileta falas për çdo herë që do udhëtojë me këtë linjë.

“Nëna e djalit, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur për të respektuar privatësinë e saj, lindi fëmijën të dielën në një lartësi prej 10 mijë metrash dhe se foshnnja është në gjëndje të mirë shëndetsore,” – tha Jet Airways për CNN.

Pasi zbritën në Mumbai, të dy u transferuan në spital ku stafi mjekësor po kujdeset për shëndetin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas vrasjes së ambasadorit rus në Turqi, Putin e zëvendëson me një tjetër
U arrestua në Korenë e Veriut për vjedhjen e posterit, vdes studenti amerikan »
Article Logic
Execution time: 0.010501861572266
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-pabesueshme-femija-lind-ne-avion-dhe-fiton-nje-dhurate-te-jashtezakonshme-nga-kompania-83140" }