E PABESUESHME/ I dhanë gabimisht shishe vere me vlerë 2 mijë euro, zbuloni çfarë ndodh me klientin në restorant

Publikuar tek: bota, më 19:27 27-05-2019 E PABESUESHME/ I dhanë gabimisht shishe vere me vlerë 2 mijë euro, zbuloni çfarë ndodh me klientin në restorant

Në një restorant të Manchester në Angli një klient doli i buzëqeshur kur kuptoi se i shërbyen një verë me vlerë 5 mijë euro dhe nuk pagoi.

Sipas Daily Mail, klienti ishtë në një restorant luksoz të Hawksmoor dhe darkonte me të dashurën e tij. Vera që kishin porositur ishtë me vlerë 40 euro, por ajo që i sollën gabimisht kushtonte 5 mijë euro!

Sigurisht që punonjësit e restorantit i thanë që gabimi ishte i tyre dhe klienti nuk u detyrua të paguante më shumë.

Gabime të këndshme kur të ndodhin...

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018416166305542
array(1) { ["section"]=> string(116) "e-pabesueshme-i-dhane-gabimisht-shishe-vere-me-vlere-2-mije-euro-zbuloni-cfare-ndodh-me-klientin-ne-restorant-165918" }