E pabesueshme, izraelitët të frikësuar për të zbritur në tokë, stërviten në katin e 23-të

Publikuar tek: sport, më 17:37 12-11-2016 E pabesueshme, izraelitët të frikësuar për të zbritur në tokë, stërviten në katin e 23-të

Kombëtarja e Izraelit ka vendosur që të çudisë të gjithë në këto ditë qëndrimi në Shqipëri. Së pari me ardhjen e tyre nga Rinasi në kryeqytet, ku u transportuan me furgonë mallrash drejt hotelit, tashmë kanë çuditur të gjithë me vendin ku kanë zhvilluar një seancë përgatitore para ndeshjes që do të luhet sot në mbrëmje.

Pikërisht në katin e 23-të të hotel “Plaza” në Tiranë. Aty kombëtarja izraelite ka kryer një seancë stërvitore. “Siç shihet, kombëtarja e Izraelit po zhvillon ushtrimet në një lartësi të madhe, që nuk ka ndodhur asnjëherë. Kati i 23 në Tiranë, shoqëruar me pamje mahnitësi dhe shi”, shkruhet në faqen zyrtare të kombëtares së Izraelit në “facebook”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027935981750488
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-pabesueshme-izraelitet-te-frikesuar-per-te-zbritur-ne-toke-sterviten-ne-katin-e-23-te-59324" }