E PABESUESHME/ Kamioni 25 tonësh zë poshtë makinën, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:42 30-05-2018 E PABESUESHME/ Kamioni 25 tonësh zë poshtë makinën, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO) Kamioni ze poshte makinen

Një shofer i ri mbijetoi mrekullisht pas një aksidenti kur një kamion 25 tonësh zë poshtë makinën e tij.

 Në pamjet filmike duket se si shoferi i dehur i kamionit futet me shpejtësi në kthesë dhe më pas përmbyset mbi makinën e bardhë.

30 vjeçari Voravut po ngiste makinën e tij pasditen e së dielës kur kamioni me 18 rrota humbi kontrollin në një kryqëzim në anën tjetër të rrugës në Bangkok dhe e zuri poshtë atë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093278884887695
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-pabesueshme-kamioni-25-tonesh-ze-poshte-makinen-shpeton-mrekullisht-shoferi-video-122616" }