E pabesueshme kjo që po ndodh në Tiranë, plas plazhi në mes të sheshit: Së shpejti do ngrihen çadra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:00 11-06-2017 E pabesueshme kjo që po ndodh në Tiranë, plas plazhi në mes të sheshit:  Së shpejti do ngrihen çadra

Kreu i Departamentit të Politikës së Jashtme në PD, Kreshnik Çollaku publikon disa foto të rralla, në mes të Tiranës disa fëmijë siç duket me ardhjen e verës kanë nisur plazhin.

“Së shpejti dhe me Çadra dhe Shezllonë...Turizmi në Tiranë !!!”, shkruan Çollaku bashkangjitur fotos.

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012531042098999
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-pabesueshme-kjo-qe-po-ndodh-ne-tirane-plas-plazhi-ne-mes-te-sheshit-se-shpejti-do-ngrihen-cadra-82072" }