E pabesueshme, një ditë pas vdekjes së të bijës ndërron jetë edhe aktorja e famshme e Hollivud

Publikuar tek: bota, më 08:49 29-12-2016 E pabesueshme, një ditë pas vdekjes së të bijës ndërron jetë edhe aktorja e famshme e Hollivud

Një ngjarje e pabesueshme për të gjithë adhuruesit e aktores Debbie Reynolds e cila ka ndërruar jetë vetëm një ditë pas vdekjes së të bijës, Carrie Fisher, gjithashtu aktore.

Reynolds, 84 vjeçe, ka pësuar atak kardiak dhe u dërgua menjëherë në spital por e pati të pamundur të mbijetonte. Edhe vajza e saj Fisher humbi jetën si pasoj e një ataku kardiak gjatë një fluturimi. Fisher u dërgua në spital gjithashtu menjëherë por ndërroi jetë të nesërmen.

“Ajo dontë të ishte së bashku me Carrie”, tha djali i aktores Reynolds, Tood Fisher, menjëherë pas ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014693021774292
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-pabesueshme-nje-dite-pas-vdekjes-se-te-bijes-nderron-jete-edhe-aktorja-e-famshme-e-hollivud-64092" }