E pabesueshme, polici bashkiak në Tiranë i vjedh dy qese me këpucë një hallexhiu që shet me karrocë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:09 07-01-2017

Një ngjarje e pabesueshme është filmuar nga shoferë të rastit ditën e sotme në Tiranë.

Një hallexhi,ka dalë me një karroce me këpucë të përdorura për ë siguruar ushqimin e fëmijevë por i vjen një polic i bashkisë dhe i merr dy qese me këpucë si haraç në mënyrë që ta lejojë të vazhdojë të shesë këpucët e përdorura.

“Nuk di për cilin të të vijë më shumë keq: Për hallexhiun, për policin apo për veten që  jeton në këtë fare shteti qesharak i cili kioskat ja jep me koncesion të pasurve dhe ju merr ç’të mundet të varfërve”, shkruan nisma Thurje teksa publikon videon.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vaksina anti-grip nga Kina, PD: Origjina e dyshimtë. Reagon Silva Bino: O shkencëtarë politikë, lexoni, mos hapni panik
NGJARJE JASHTË TË ZAKONSHMES: Banorët shpëtojnë jetën e 3 elektriçistëve në Kukës »
Article Logic
Execution time: 0.010303020477295
array(1) { ["section"]=> string(110) "e-pabesueshme-polici-bashkiak-ne-tirane-i-vjedh-dy-qese-me-kepuce-nje-hallexhiu-qe-shet-me-karroce-video-64861" }