E pabesueshme, reperi i njohur u paguan njerëzve blerjet në market

Publikuar tek: aktualitet, më 19:41 09-02-2018 E pabesueshme, reperi i njohur u paguan njerëzve blerjet në market

Kush do ta imagjinonte që blerjet që bëni në market mund ti paguante reperi juaj i preferuar. 

Pikërisht kjo gjë ka ndodhur në një market në zonën e Sabor Tropical, në Miami. Këngëtari Drake ka hyrë në market dhe u ka dorëzuar cashier-ëve 50 mijë dollar për blerjet që po bënin personat në godinë.

Ky nuk është shpenzimi i parë që Drake ka bërë këtë javë për persona të thjeshtë sepse në fillim të javës, reperi dhuroi 25 mijë dollar për “Miami Senior High School” dhe 50 mijë dollar ëpër Universitetin e këtij shteti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh mrekullia për Zefin, të sëmurin që lëngonte nga kanceri (VIDEO)
E PAPRITUR: Rikthehet në ekran Aida Shtino »
Article Logic
Execution time: 0.012072086334229
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-pabesueshme-reperi-i-njohur-u-paguan-njerezve-blerjet-ne-market-109754" }