E PABESUESHME SA KANË NDRYSHUAR/ Të famshmit që janë shëndërruar plotësisht, nuk do ti’i njihni

Publikuar tek: bota, më 20:10 08-02-2018 E PABESUESHME SA KANË NDRYSHUAR/ Të famshmit që janë shëndërruar plotësisht, nuk do ti’i njihni

Ata kanë qenë padyshim figurat më të dashura dhe më të preferuara ndër vite.

Aktorë dhe këngëtarë që i kemi adhuruar dhe për pamjen e tyre, sot janë shëndërruar plotësisht.

Disa prej operacioneve plastike, disa nga kalimi i viteve, e rëndësishme është që nuk duken ashtu si ne i kemi admiruar.

Edhe pse këta të famshëm vazhdojnë të kenë adhuruesit e tyre për shkak të talentit, ne ju themi se me siguri këto foto do t’ju motivojnë të merrni kujdesin e duhur për veten tuaj.

Ja disa nga të famshmit që kanë pësuar ndryshime drastike:

Pamela Anderson

1-4.jpg

Axl Rose

2-3.jpg

Melanie Griffith

3-3.jpg

Macaulay Culkin

4-2.jpg

Ozzy Osbourne

5-3.jpg

Jocelyn Wildenstein

6-3.jpg

 Nick Nolte

7-2_copy.jpg

Jessica Simpson

8-1.jpg

Matthew Perry

9-1.jpg

Lindsay Lohan

10-1.jpg

Kirstie Alley

11-1.jpg

 Donatella Versace

12-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013780832290649
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-pabesueshme-sa-kane-ndryshuar-te-famshmit-qe-jane-shenderruar-plotesisht-nuk-do-ti-i-njihni-109632" }