E pabesueshme, shikoni vjedhjen spektakolare që i bën të moshuarës në supermarket (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 21:50 26-10-2017 E pabesueshme, shikoni vjedhjen spektakolare që i bën të moshuarës në supermarket (VIDEO)

Një video në të cilën shihet një djalë ka vjedhur një të moshuar në supermarket po qarkullon masivisht në internet.

Djali është treguar shumë gjakftohtë. Në supermarket, ka ndaluar pranë plakës dhe i ka vjedhur portofolin, më pas ka kaluar mjaft qetësisht.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arabia Saudite i jep nënshtetësi humanoidit robot Sofia
Ndryshimi i orës 60 minuta prapa ose pas, deputetët europianë kundër, arsyet do t’ju habisin »
Article Logic
Execution time: 0.0097389221191406
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-pabesueshme-shikoni-vjedhjen-spektakolare-qe-i-ben-te-moshuares-ne-supermarket-video-97358" }