E pabesueshme/ Shoferi lidh vajzën prapa furgonit gjatë lëvizjes (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:37 30-08-2018 E pabesueshme/ Shoferi lidh vajzën prapa furgonit gjatë lëvizjes (VIDEO)

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur  në Turqi, ku një vajzë ishte lidhur në pjesën e pasme të një furgoni.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Cankiri Yayalakent,  dhe pas hetimeve u zbulua se vajza e lidhur prapa makinës ishte vajza e shoferit të furgonit.

Videoja u bë virale në Turqi, ndërsa menjëherë pas publikimit autoritetet arrestuan pronarin e furgonit.

Nuk dihen ende arsyet se përse vajza u lidh në vendin ku mbahen biçikletat në furgon.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012953042984009
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-pabesueshme-shoferi-lidh-vajzen-prapa-furgonit-gjate-levizjes-video-132610" }