E pabesueshme/ Shtëpisë së Turit dhe Orindës i bëjnë gjëmën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:14 16-09-2019 E pabesueshme/ Shtëpisë së Turit dhe Orindës i bëjnë gjëmën

Orinda dhe Turi janë një ndër çiftet më jetëgjatë të showbizit shqiptar.

Prej kohësh familjes së tyre i shtuar edhe një anëtar i ri, qenushja Rubi.

Çifti e ekspozojnë herë pas here Rubin në rrjetet sociale.

Mirëpo, këtë herë mesa duket qenushja ka bërë gjëmën.

Ndërkohë që Turi dhe Orinda e kanë kaluar mbrëmjen jashtë, Rubi ka bërë gjithçka rrëmujë, me letra të copëtuara e sende të hedhura.

Ka qenë Turi, ai që ka publikuar në Instastory pamjet e shtëpisë.

"Guxoni dhe më lini vetëm herë tjetër", shkruan moderatori krah videos.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_7.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027825832366943
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-pabesueshme-shtepise-se-turit-dhe-orindes-i-bejne-gjemen-178652" }