E pabesueshme: Terroristi i Barcelonës fans i Rigels Rajkut (Noizy)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:20 17-08-2017 E pabesueshme: Terroristi i Barcelonës fans i Rigels Rajkut (Noizy)

Terroristi i dyshuar i Barcelonës që përplasi me makinë turmën e njerëzve duke vrarë 13 persona, duket se frymëzohej nga këngët e reperit shqiptar Rigels Rajku i njohur si Noizy.

Fill pas sulmit të rëndë dhe publikimit të emrit të tij, mijëra njerëz kanë nxituar ta gjejnë në Facebook, ku kanë zbuluar edhe disa këngë që ai ka shpërndarë në profilin e tij.

Ndër to figuron edhe kënga “AK47” e Noizy-t.

rt3et34t34t44yu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065979957580566
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-pabesueshme-terroristi-i-barcelones-fans-i-rigels-rajkut-noizy-89423" }