E pabesueshme! U zhduk 18 vite më parë, gjendet në frigoriferin e shtëpisë

Publikuar tek: bota, më 09:18 19-02-2019 E pabesueshme! U zhduk 18 vite më parë, gjendet në frigoriferin e shtëpisë

Trupi i një vajze që u zhduk 18 vjet më parë, është gjetur në shtëpinë e familjes.

Jasmina Dominic, e cila u pa për herë të fundit në vitin 2000, asokohe 23 vjeç, sipas familjes së saj thuhej se ishte "duke punuar jashtë vendit".

Por kufoma e saj është gjetur në një frigorifer në korridorin e shtëpisë së familjes Dominic në fshatin Pavlovec, afër Zagrebit, Kroaci, tha policia.

Sipas medies kroate 24sata, policia gjeti trupin e mbështjellë në frigorifer. Ndërkaq, është arrestuar motra e viktimës, Smiljana, 45 vjeçe.

Edhe pse rezultatet e autopsisë ende nuk kanë dalë, policia tha se besojnë se Jasmina është vrarë.

jasmina-dominic-22c8cb50b31d2ff1b82227d52357ca61_view_article.jpg

1_Body-of-a-woman-is-found-in-the-freezer-of-her-familys-home-18-YEARS-after-she-went-missing.jpg

1_Nestala-osoba-6703.jpg

 

ttt.jpg

 

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013362169265747
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-pabesueshme-u-zhduk-18-vite-me-pare-gjendet-ne-frigoriferin-e-shtepise-153346" }