E pabesueshme! Uragani "Irma" largon detin në brigjet e Karaibeve (PAMJET)

Publikuar tek: bota, më 12:24 10-09-2017 E pabesueshme! Uragani

 Pamje të pabesueshme janë shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale, të një fenomeni të rrallë.

Në fotot e publikuara vihet re se si deti, në brigjet Bahamas është larguar dhe në sipërfaqe ka vetëm rërë.

Një femomen i tillë parashikon uragane të tjera, raporton prestigjozja The Sun. 

bahamas.png

ocean2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uragani “Irma” po i afrohet Floridës, porositë e fundit për amerikanët
Uragani Irma godet ishujt Florida, ja tmerri që pret shqiptarët dhe banorët e tjerë »
Article Logic
Execution time: 0.010795116424561
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-pabesueshme-uragani-irma-largon-detin-ne-brigjet-e-karaibeve-pamjet-91815" }