E pabesueshme, vullkani më i çuditshëm në botë po ndodh tani

Publikuar tek: bota, më 18:11 17-09-2017 E pabesueshme, vullkani më i çuditshëm në botë po ndodh tani

Vullkani më i çuditshëm në botë po ndodh tani, dhe ai është ngjyrë rozë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy të rinjtë martohen me kontratë para gjykatësit, ajo që firmosin i ka “çmendur” të gjithë
Çmendet moti, fluturojnë karriget dhe çadrat e lokaleve (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012412071228027
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-pabesueshme-vullkani-me-i-cuditshem-ne-bote-po-ndodh-tani-92680" }