E pafalshme, prindërit i bëjnë këtë dhuratë Menorës 8-vjeçare për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 09-09-2016 E pafalshme, prindërit i bëjnë këtë dhuratë Menorës 8-vjeçare për ditëlindje

Këto janë fotot që po bëjnë xhiron e mediave në vend. Vajza në foto quhet Menora dhe është vetëm 8 vjeçe ndërsa familja i ka bërë si dhuratë këtë set fotografik.

“Një vajzë e pafajshme, që i ka ba veç 8 vjet. E familja me këto foto po ja uron ditëlindjen.
#pafjalë
Fatkeqësisht raste të tilla ka mjaft, kur familja abuzon me të miturit në forma të ndryshme !
Dikush duhet me u marr me këto raste. Përveç institucioneve, Ka shumë OJQ që marrin fonde të shumta për mbrojtjen e të drejtave dhe integritetit të fëmijëve’, shkruan Blerta Kabashi, një qytetare aktiviste e revoltuar ashtu sikurse shumë të tjerë që i kanë parë fotot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093138217926025
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-pafalshme-prinderit-i-bejne-kete-dhurate-menores-8-vjecare-per-ditelindje-52396" }