“E pamë të hidhej në lumë, s’e ndihmuam dot”, detaje tronditëse nga zhdukja e Fierakut

Publikuar tek: aktualitet, më 09:36 30-03-2018 “E pamë të hidhej në lumë, s’e ndihmuam dot”, detaje tronditëse nga zhdukja e Fierakut I zhdukur Nazmi Goxhaj

Detaje të reja tronditëse nga zhdukja e Nazmi Goxhajt nga Patosi i Fierit i cili ka humbur kontaktet me familjen e tij që prej datës 21 mars 2018.

 

Nipi i Goxhajt, tha se xhaxhai i tij ishte nisur me autobusin e orës 9:00 të mëngjesit nga Korinthi në Fier por nuk ishte kthyer në shtëpi. Ai shtoi se xhaxhai e kishte kaluar doganën e Kakavijës por që prej atij momenti, pra rreth orës 15:30 të datës 21 mars, nuk mundën të kontaktonin më me të.

Sakaq, dëshmitarë kanë rrëfyer se kanë parë një burrë që është hedhur në lumë por nuk kanë mundur ta ndihmojnë dot. Policia dyshon se personi që është hedhur në lumin Seman, është pikërisht i humburi Nazmi Goxhaj.

Menjëherë kanë nisur kërkimet për gjetjen e trupit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në pak muaj, degradon si mos më keq policia rrugore! Shikoni ç'bëjnë efektivët nëpër Tiranë (VIDEO me pamjet FLAGRANTE)
I pushkatuan babain, i vranë vëllain dhe e burgosën! Dila rrëfen TMERRIN në kampin e internimit: Tim bir e njoha kur dola nga burgu »
Article Logic
Execution time: 0.0098981857299805
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-pame-te-hidhej-ne-lume-s-e-ndihmuam-dot-detaje-tronditese-nga-zhdukja-e-fierakut-115043" }