E pandalshme Klaudia Pepa, del lakuriq në versionin e saj më perfekt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:47 05-09-2017 E pandalshme Klaudia Pepa, del lakuriq në versionin e saj më perfekt

Klaudia Pepa, ka qenë kryefjalë e mediave së fundmi për shkak të fotove të Nudo që ka relizuar por jo vetëm.

 Një debat i gjerë në publik ishte edhe shkaku që çoi Klaudian dhe Albin t’i japin fund dashurisë disavjeçare. Shumë aluduan se ishte Klaudia, por arsyeja e vërtetë në fakt nuk dihet ende.

Balerina siç duket ka realizuar një set të fundit me foto nudo, por duket në formën e saj më të mirë. Vitet e fundit është vënë re se Klaudia ka ndryshuar goxha, është bërë edhe më e bukru seç ka qenë. Që pas pjesmarrjes në “Amiçi”  balerina është bërë tepër e njohur në Itali, madje ka hapur dhe një shkollë baleti.

Screenshot_9.jpg

Screenshot_7.jpgScreenshot_8.jpg

Screenshot_6.jpg232332523523523523.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13368201255798
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-pandalshme-klaudia-pepa-del-lakuriq-ne-versionin-e-saj-me-perfekt-91266" }