E papritur! Aktorja shqiptare i jep fund lidhjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:26 11-03-2018 E papritur! Aktorja shqiptare i jep fund lidhjes

Viti 2017 u cilësua si viti i dasmave Vip. Mirëpo as ndarjet nuk mbetën pas. Së fundmi aktorja e njohur shqiptare i ka dhënë fund lidhjes së saj disa-vjeçare.

Është fjala për aktoren dhe njëkohësisht ish-Misss Kosova 1996, e cia është ndarë nga Noli Fetoshi me të cilëin ishin prej 6 vitesh bashkë.

Ata nuk dilnin shpesh në publik, mirëpo disa foto tregonin për lumturinë që i karakterizonte pranë njëri-tjetrit.

Vetë Diellza e ka konfirmuar ndarjen për “Prive” duke u shprehur se kanë mbetur miq.

Diellza Kolgeci njihet për pjesmarrjen e saj në filmin “Dashuria e Bjeshkëve të Nemura” dhe për shumë kohë ajo cilësohej si Diellza e Bjeshkëve.

-640-0-5aa4687eeeb39.jpg

 

-640-0-5aa4687c1e7c9.jpg

djellza-1-780x439.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014198780059814
array(1) { ["section"]=> string(54) "e-papritur-aktorja-shqiptare-i-jep-fund-lidhjes-112891" }