E papritur, Çiljeta vjen me një emision televiziv

Publikuar tek: barometri, më 06:36 19-08-2018 E papritur, Çiljeta vjen me një emision televiziv

Vetëm disa ditë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tha se këtë verë do të vijë me një emision të sajin personal.

 

Pak minuta më parë këngëtarja me anë të një postimi në instagram na bëri me dije se emisioni i saj do vijë në bashkëpunim me një gazetar dhe më një fotograf.

Bëhet fjalë për gazetarin Eraldo Rexho dhe fotografin Endrit Mertiri.

Çiljeta na informon se emisioni i saj do të vijë së shpejti.

“U mblodhëm një herë, për të projektuar një gjë të mirë... Çfarë? Së shpejti”, ka shkruar Çiljeta.

gfhgfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033998012542725
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-papritur-ciljeta-vjen-me-nje-emision-televiziv-131542" }