E PAPRITUR: Dorëhiqet drejtori i spitalit të Durrësit, zëvendësuesi është GATI

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 18-04-2018 E PAPRITUR: Dorëhiqet drejtori i spitalit të Durrësit, zëvendësuesi është GATI Drejtori i dorëhequr i Spitalit të Durrësit, Alban Ramohitaj

Një dorëheqje e papritur është ajo e drejtorit të Spitalit të Durrësit, Alban Ramohitaj ditën e sotme.

Ramohitaj ka firmosur dorëheqjen e tij, ndërsa ende nuk janë bërë të ditura arsyet.

Sipas informacioneve, zëvëndësi i tij do të jetë personi i cili është i dyti në listën e konkursit, nga i cili doli dhe Ramohitaj.

Dorëheqja e drejtorit të Spitalit të Durrësit vjen vetëm pak ditë pas vizitës rutinë të ministres së Shëndetësisë në ambjentet spitalore, Ogerta Manastirliu.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027223825454712
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-papritur-dorehiqet-drejtori-i-spitalit-te-durresit-zevendesuesi-eshte-gati-117403" }