E PAPRITUR/ Elvana Gjata përfaqëson një tjetër shtet në ‘Eurovizion’?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 22-01-2020 E PAPRITUR/ Elvana Gjata përfaqëson një tjetër shtet në ‘Eurovizion’?

Këngëtarja Elvana Gjata vazhdon të diskutohet në media, pavarësisht se nuk u shpall fituese e Festivalit të RTSH-së.

Së fundmi, Elvana ka ngjallur edhe më shumë polemika në rrjetet sociale, pasi po qarkullon një lajm për pjesëmarrjen e saj në Eurovizion.

Thuhet se Gjata do të përfaqësojë një tjetër shtet në këtë event të rëndësishëm të muzikës dhe ai është San Marino.

Edhe pse gjithçka është e pakonfirmuar, në Twitter po bëhet nami, ku komentet janë të shumta.  

Kujtojmë që San Marino, duke qenë një shtet shumë i vogël shpesh merr artistë nga shtete të tjera për të përfaqësuar vendin në Eurovizion.

Për rastin e Elvanës, gjithçka mbetet për t’u zbuluar në ditët në vijim.

-785-0-5e274b048f4af.jpg

-785-0-5e274b0303a02.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085749626159668
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-papritur-elvana-gjata-perfaqeson-nje-tjeter-shtet-ne-eurovizion-192832" }