E papritur! Jep DORËHEQJEN zv.kryetari i bashkisë, zbulon arsyet e vendimit

Publikuar tek: politike, më 12:36 19-01-2018 E papritur! Jep DORËHEQJEN zv.kryetari i bashkisë, zbulon arsyet e vendimit

Është tërhequr duke dhënë dorëheqjen nga detyra zv.kryetari i bashkisë Pukë, Artan Zaja.

Shkak për këtë vendim të paritur sipas tij janë bërë arsyet personale dhe familjare. Lajmin për largimin e tij nga posti i zv.kryebashkiakut e ka bërë të ditur në rrjetet sociale.

“Te nderuar qytetar te qytetit Puke, Gjegjan, Qelez, Luf -Qerret dhe Rrape. Te nderuar kolege,miq,shoke,shoqe e dashamire.Ju bej me dije se sot kam dhene DOREHEQJEN E PAREVOKUESHME si zv.Kryetar i Bashkise Puke. Arsye personale dhe familjare.Ju jam mirnjohes perjete per mbeshtetjen qe me keni dhene qysh ne vitin 2011 kur une hyra ne politike. Zoti ua prifte mbare ju edhe familjeve tuaja. Sinqerisht. Artan ZAJA”, shkruan Zaja.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012011051177979
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-papritur-jep-doreheqjen-zv-kryetari-i-bashkise-zbulon-arsyet-e-vendimit-107125" }