E papritur, këngëtarja shqiptare anulon dasmën në ditët e fundit, çfarë të ketë ndodhur?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:13 31-08-2017 E papritur, këngëtarja shqiptare anulon dasmën në ditët e fundit, çfarë të ketë ndodhur?

Shumë nga vipat shqiptarë këtë verë kanë vendosur t’i japin fund beqarisë, duke përmendur këtu Turin me Orindën, Besin me Xhensilën, Marinën me Getoarin e të tjerë duke mos lënë pa thënë se këto plane kishte dhe këngëtarja kosovare “Big Mama”.

 Mediat kosovare kanë lajmëruar se Big Mama këtë verë kishte planifikuar martesën e saj, madje kishte nisur dhe shpërndarjen e ftesave, pasi sipas tyre ceremonia do të mbahej në shtator.

Mirëpo paritmas diçka ka ndodhur pasi "Prive" mëson se këngëtarja ka vendosur ta shtyjë për disa muaj dasmën, mbase duke e realizuar sërish brenda këtij viti.

Nuk dihen arsyet që e shtynë të marrë një vendim të tillë Big Mamën, megjithatë duhet të presim e të shohim nëse do të ketë me të vërtetë dasmë apo eshte anuluar komplet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019093036651611
array(1) { ["section"]=> string(91) "e-papritur-kengetarja-shqiptare-anulon-dasmen-ne-ditet-e-fundit-cfare-te-kete-ndodhur-90770" }