E PAPRITUR/ Martohet Mc.Kresha, nis festa private mes familjarëve e miqve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 15-12-2019 E PAPRITUR/ Martohet Mc.Kresha, nis festa private mes familjarëve e miqve

Ditën e sotme reperi i njohur MC Kresha do t’i japë fund beqarisë.

Ai do të martohet me Erzina Shehun dhe gjithçka është menduar në një ceremoni tejet private me rreth të ngushtë të të ftuarve në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Festa ka nisur që sonte dhe Erzina ka mbledhur familjarët dhe shoqet në atë që njihet si nata e vajzave apo ndryshe kanagjeqi.

Burime për Prive.al zbulojnë se të ftuarve u është kërkuar paraprakisht që të rezervohen tërësisht në publikimin e detajeve apo fotografive nga festa.

-640-0-5df5f8f6772f1.jpg74934658_801705693619559_2686914377688285184_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15184283256531
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-papritur-martohet-mc-kresha-nis-festa-private-mes-familjareve-e-miqve-189453" }