E papritur, ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur

Publikuar tek: bota, më 08:22 18-04-2019 E papritur, ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur

Mya Lecia Naylor, ylli i programeve CCBC Millie Inbetween ka vdekur në moshën 16 vjeçe.

Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë, por përfaqësuesit e saj A & J Management thanë se ajo ndërroi jetë më 7 prill,

Naylor luajti së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never.

Programi ndoqi grupin e djemve ‘The Wonderland’ dhe grupin rivale të vajzave Here Here, pasi konkuruan në një konkurs imagjinar të talenteve televizive Spotlight.

Një deklaratë e postuar në faqen e internetit të BBC përshkroi Naylor si një “aktore, këngëtare dhe balerinë” jashtëzakonisht të talentuar.  

1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013001918792725
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-papritur-ndahet-nga-jeta-ne-moshen-16-vjecare-aktorja-e-njohur-160874" }